KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581668
nr 1358 1668
Emil Hellbom
(1895-1969), Sverige
Oljemålning, Signerad, stadsmotiv. Olja på pannå, 45x37cm
Emil Hellbom, född 1895, död 1969, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 november 2020
kl 18:21:28
100 kr
300 kr